ДЗЯРЖАЎНАЯ УСТАНОВА АДУКАЦЫІ "ЛІНОЎСКАЯ СЯРЭДНЯЯ ШКОЛА"
diplom
Год малой радзімы
Афіцыйны інтэрнэт-партал Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Навукова-метадычная ўстанова "Нацыянальны інстытут адукацыі"
Детский правовой сайт

Выхаваўчая работа

График работы объединений по интересам Линовского сельского Дома культуры, Линовской сельской библиотеки, Оранчицкого сельского Дома фольклора

График работы объединений по интересам

Линовского сельского Дома культуры, Линовской сельской библиотеки, Оранчицкого сельского Дома фольклора

Линовский сельский Дом культуры
№ п-п Название Время работы Руководитель
1 Кружок сольного пения “Фантазёры” Пятница 17.30-19.00 Воскресенье 16.00-17.30 Дудинская С.А.
2 Кружок “Волшебный сувенир” (изготовление поделок) Суббота, воскресенье

14.30-16.00

Дудинская С.А.
3 Эстрадная студия “Радуга” Среда 14.30-16.00

Пятница 13.30-15.00

Дудинская С.А.
4 Детский клуб “Теремок” Последняя суббота месяца Дудинская С.А.
Линовская сельская библиотека
1 Литературный клуб “Светлячок” В период подготовки к запланированным мероприятиям Антончик Е.Н.
2 Моложёжный клуб “Формула здоровья” В период подготовки к запланированным мероприятиям Гурич Я.А.
Оранчицкий сельский Дом фальклора
1 Детский фольклорный коллектив “Зараначка” Суббота 13.00-14.00

Воскресенье 16.00-17.30

Идрисова Е.И.

ПЛАН РАБОТЫ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ  НА 1 паўгоддзе 2019/2020  н.г.

ПЛАН РАБОТЫ ШОСТАГА ДНЯ ТЫДНЯ

на 1 паўгоддзе 2019/2020  н.г.

Дата Мерапрыемствы Клас Час правядз. Адказны
 

07.09.2019

Дзень бяспекі і пазнанняў
Біблія-агляд «Азбука бяспекі на дарозе» 1 – 4 10.00 — 11.00 Барташ Т.Г.
Віктарына-конкурс знаўцаў правілаў дарожнага руху 8 – 11 11.00 — 12.00 Барынава Н.А.
 Кансультаванне педагогаў “Як забяспечыць камфортныя ўмовы знаходжання навучэнцаў у школе” Кл. кіраўнікі

1-11 кл

10.00 – 11.00 Папека С.У.
Пазнавальная гадзіна “Лепшы падарунак дзецям — кніга” 4-6 12.10 – 13.00 Работнікі Ліноўскай СБ

Читать далее

ПЛАН САЦЫЯЛЬНАЙ, ВЫХАВАЎЧАЙ І ІДЭАЛАГІЧНАЙ РАБОТЫ НА 1 ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

ПЛАН САЦЫЯЛЬНАЙ, ВЫХАВАЎЧАЙ І ІДЭАЛАГІЧНАЙ РАБОТЫ

НА 1 ПАЎГОДДЗЕ 2019/2020 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

ВЕРАСЕНЬ

Дата Мерапрыемствы Удзельнікі Адказныя
02.09 Урачыстая лінейка, прысвечаная пачатку новага навучальнага года 1 — 11 Барынава Н.А.
02.09 Урок “Занімай, Беларусь маладая мая, свой пачэсны пасад між народамі!” 1 — 11 Кл. кіраўнікі
02.09-07.09 Тыдзень бяспечнага дарожнага руху

(па асобным плане )

1-11 Барынава Н.А.

Барташ Т.Г.

Бондарава Т.В.

Кл. кіраўнікі

03.09 Тэматычная выстава да Дня беларускага пісьменства “Чытанне – прастора інфармацыі і ведаў” 1-11 Барташ Т.Г.
02.09-30.09 Акцыя “Збяры макулатуру – захавай дрэва!” 1-11 Барынава Н.А.

Кл. кіраўнікі

09.09-14.09 Тыдзень пазітыву (па асобным плане ) 1-11 Папека С.У.

Вараб’ёва Н.І.

Куш М.Г.

09.09-14.09 Тыдзень спорту і здароўя (па асобным плане ) 1-11 Рэчыц А.Л.

Кл. кіраўнікі

16.09 Інфармацыйная гадзіна “Піянерская арганізацыя ўчора, сёння, заўтра” (да Дня нараджэння БРПА) 2-8 Куш М.Г.

Кл. кіраўнікі

17.09 Акцыя “Дзень без аўтамабіля” 1-11 Барынава Н.А.

Куш М.Г.

Кл. кіраўнікі

16.09 Інфармацыйная гадзіна “Падлетак і закон” 9 Папека С.У.
19.09 Адзіны дзень ведаў правілаў дарожнага руху 1 — 11 Кл. кіраўнікі
23.09 Інфармацыйная гадзіна “Дзень міру – свята ўсёй Зямлі”

(да Сусветнага дня міру)

1-4

8-11

Кл. кіраўнікі

Кл. кіраўнікі

23.09 Інфармацыйная гадзіна “Падлетак і закон” 7 Папека С.У.
26.09 Адаптацыйны занятак “Мы — школьнікі” 1 Вараб’ёва Н.І.
26.09

 

Адзіны дзень інфармавання “Школа актыўнага грамадзяніна” па тэмах:

1.     “Беларусь – дзяржава яркіх спартыўных перамог” (вынікі ІІ Еўрапейскіх гульняў)

2.     Прафсаюзнаму руху Беларусі – 115 гадоў.

8-11 Барынава Н.А.

Кл. кіраўнікі

Выпуск агульнашкольнай газеты:

да Адзінага дня бяспекі —  Барынава Н.А

да Дня пазітыўнага настрою–Папека С.У

Читать далее

ВАС ЗАПРАШАЕ СУБОТА

Форма работы Месца работы Час работы Удзельнікі Педагог дадатковай адукацыі
Гурток “Юны біёлаг” (ад ДУДА “ЦТДМ г. Пружаны”) Кабінет № 15 8.20 – 10.00 9 кл. Рэчыц А.Л.
Гурток “Камп’ютарная графіка” Кабінет № 16 9.00 – 10.40 5 – 9 кл. Гук А.І.
Гурток “Лінькі” Кабінет № 7 10.00 – 11.40 5 – 7 кл. Бяскроўная Л.А.
Гурток “Казка” Кабінет № 3 10.00 – 11.40 2 – 5 кл. Барташ Т.Г.
Секцыя па валейболе Спартыўная зала 10.00 – 12.00 7 – 11 кл. Рэчыц А.Л.
Гурток “Калектыўная радыёстанцыя” (ад ДУДА “ЦТДМ г. Пружаны”) Кабінет № 15 10.50 – 12.30 7 – 10 кл. Гук А.І.
Гурток “Здравушка” Кабінет пачатковых класаў (4 кл.) 11.00 – 12.40 2 – 3 кл. Вараб’ёва Н.І.
Гурток “Lingua” Кабінет № 6 11.45 – 13.20 5 – 6 кл. Карунас С.В.
Святы, гульні, экскурсіі, займальныя мерапрыемствы (згодна з планам работы) Актавая зала

Спартыўная зала

Стадыён

Ліноўскі СДК

Ліноўская СБ

11.00 – 13.00

 

14.00 – 16.30

1 – 11 кл. Якімовіч Л.В.

Куш М.Г.

Класныя кіраўнікі

Настаўнікі-прадметнікі

Вечары адпачынку, дыскатэкі (згодна з планам работы) Актавая зала 17.00 – 19.00

19.00 – 22.00

5 – 7 кл.

8 – 11 кл.

Якімовіч Л.В.

Куш М.Г.

Класныя кіраўнікі

ПЛАН правядзення дзён здароўя, спорту і турызму на 2018/2019 навучальны год

ПЛАН

правядзення дзён здароўя, спорту і турызму на 2018/2019 навучальны год

для навучэнцаў  1 – 11 класаў ДУА «Ліноўская СШ»

Дата правядзення Удзельнікі Мерапрыемствы Праграма
08.09.2018 1 – 2 кл. Спартыўныя гульні, прысвечанае пачатку новага навучальнага года “Мы за здаровы лад жыцця” Гадзіна рухомых гульняў “У школьным двары”
Спартыўныя гульні “Мы за здаровы лад жыцця”
3 – 4 кл.

5 – 11 кл.

13.10.2018 3 — 4 кл. Спартыўнае свята “Быць здаровым – гэта модна” Спаборніцтвы па піянерболе
5 — 8 кл. Дзень валейбаліста Спаборніцтвы
9 – 11 кл. “Здароўе і спорт – заўсёды побач” ва ўзроставых групах
10.11.2018 2 – 4 кл. Спартыўнае свята “Я здароўе берагу, сам сабе дапамагу” Спаборніцтвы па міні-футболе ва ўзроставых групах
5 — 8 кл.
9 – 11 кл.
08.12.2018 2 – 4 кл. Дзень гімнаста “Моладзь выбірае здароўе” Падняцце тулава на перакладзіне (хл.) Згінанне рук ва ўпоры лежачы (дзяўч.)
5 — 11 кл.
12.01.2019 2 – 4 кл. Дзень лыжніка “Скажам шкодным звычкам “не!” Спаборніцтвы ў лыжных гонках
5 — 11 кл.
09.02.2019 5 — 11 кл. Дзень баскетбаліста ”Зрабі крок да здароўя” Спаборніцтвы ў штрафных кідках
09.03.2019 2 – 4 кл. Дзень прыгуна “Здароўе – багацце на ўсе часы” Прыжкі ў даўжыню з месца/ Спаборніцтвы «Залатая скакалка»
5 — 11 кл.
13.04.2019 5 — 7 кл. Дзень футбаліста “Час быць здаровым” Спаборніцтвы ва ўзроставых групах
8 – 11 кл.
11.05.2019 2 – 4 кл. Дзень легкаатлета “Здаровым быць здорава!” Легкаатлетычныя спаборніцтвы па бегу, кіданні мячыка, прыжках
5 — 11 кл.
Архіў
Вас запрашае субота
Вас запрашае субота
EW3WE
Бяспечнае дзяцінства
DADOMU.BY
Время стать заметным!
Дом без насилия
Время стать заметным!
Мобильное приложение
Музей истории вычислительной техники
Могилевский институт МВД Республики Беларусь