ДЗЯРЖАЎНАЯ УСТАНОВА АДУКАЦЫІ "ЛІНОЎСКАЯ СЯРЭДНЯЯ ШКОЛА"
diplom
Год навукі
Афіцыйны інтэрнэт-партал Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Навукова-метадычная ўстанова "Нацыянальны інстытут адукацыі"
Детский правовой сайт

КАНІКУЛЫ

ПЛАН РАБОТЫ НА ПЕРЫЯД ВЯСЕННІХ КАНІКУЛ 2016/2017 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Дата Мерапрыемства Час прав. Месца правядзення Клас Адказныя
Панядзелак

27.03.2017

— Прышкольны лагер “Сонейка” 8.00 – 16.00 Кабінеты № 7, 8 1 — 4 Якімовіч Л.В., Вараб’ёва Н.І.
— Аперацыя “Чыстая школа” 9.00 – 11.00 Класныя кабінеты 1 – 11 Заг. каб., кл. кіраўнікі
— Велапрабег па вясеннім лесе з наведваннем піхтарніка 11.00 – 13.00 Лясны масіў каля аг. Лінова 8 — 9 Бяскроўная Л.А., Гук М.М.
— Гадзіна інтэлектуала “Правілы кадзіравання рэбусаў” 11.00 – 12.00 Кабінет № 14 10 — 11 Лавец І.І.
— Пасяджэнне клуба “Маналіт” 12.00 – 14.00 Кабінет № 15 9 — 11 Бяскроўны А.В.
— Казачны турнір 14.00 – 15.00 Кабінет № 3 1 — 4 Барташ Т.Г.
— Секцыя па валейболе (дзяўчынкі) 18.00 – 20.00 Спартыўная зала 7 — 11 Рэвенька М.М.
Аўторак

28.03.2017

— Прышкольны лагер “Сонейка” 8.00 – 16.00 Кабінеты № 7, 8 1 – 4 Якімовіч Л.В., Вараб’ёва Н.І.
— Гурток “Жар-птушка” 9.45-10.20 Кабінет пачатк. кл. (1а, 1б) 1а, 1б Дворак Н.В., Шавялёва Э.А.
— Пасвячэнне першакласнікаў у чытальнікі 10.30 – 11.00 Кабінет № 3 1а, 1б Барташ Т.Г.
— Удзел у адборачным этапе абласной алімпіяды: ЗЛЖ, фізіка, бел. мова, прав. веды, пачатк. кл. 10.00 — 15.00 ДУА “СШ № 4 г. Пружаны” 4-10 Рэвенька Д.М., Рычко Н.Р., Хмара І.А.
— Гадзіна нямецкай гульні 10.00 — 11.00 Кабінет № 18 6 — 7 Ільяшэвіч А.М.
— Эколага-прафарыентацыйная экскурсія ў ЗАТ “Адоб-Бор” 14.00 – 16.00 в. Аранчыцы 10-11 Рычко Н.Р.
— Спартыўна-гульнёвая праграма “Кладашукальнікі” 11.00 – 12.00 Тэрыторыя школы 8 — 9 Гук М.М.
— Пазнавальная экскурсія “У госці да бондара” 11.00 — 13.00 Аг. Лінова 4а, 4б Жвалікоўская Н.А., Хмара І.А.
— Конкурсная праграма “Што за цуд гэтыя казкі” 11.15 — 12.00 Кабінет пачатк. кл. (1а) 1а, 1б, 5 Бондарава Т.В.
— Гульнёвая прагама “Каб ніхто не сумаваў” 11.30 — 12.30 Кабінет пачатк. кл. (2) 2 — 3 Касілка Т.У., Хмара В.М.
— Секцыя па валейболе (хлопчыкі) 18.00 – 20.00 Спартыўная зала 8 — 11 Рэвенька М.М.
Серада

29.03.2017

 

— Прышкольны лагер “Сонейка” 8.00 — 16.00 Кабінеты № 7, 8 1 — 4 Якімовіч Л.В., Вараб’ёва Н.І.
— Экскурсія па культурна-гістарычных мясцінах 9.00 — 13.00 Г. Пружаны 6 Бабкоўская Л.С.
— Гурток “Умелыя ручкі” 10.00 — 12.00 Кабінет творчасці 2 — 3 Жвалікоўская Н.А.
— Прафарыентацыйная экскурсія ва УА “Бярозаўскі дзяржаўны прафесійны ліцэй будаўнікоў” 10.00 — 16.00 Г. Бяроза 8 — 10 Кл. кіраўнікі
— Удзел у адборачным этапе абласной алімпіяды: матэматыка, руская мова, нямецкая мова, інфарматыка, гісторыя 10.00 — 15.00 ДУА “СШ № 3 г. Пружаны” 5-8 Гук А.І., Цэбрук В.І.
 — Прагляд і абмеркаванне мастацкага фільма “Добро пожаловать, или посторонним вход воспрещён” 11.00 — 13.00 Кабінет № 16 5 Бондарава Т.В.
— Віртуальнае падарожжа па Беларусі 11.00 — 12.00 Кабінет № 16 7а, 7б Рэвенька Д.М.
— Вусны часопіс “Жыццё і розум у Сусвеце” 11.00 — 12.00 Кабінет № 14 11 Лавец І.І.
— Турнір “Па краінах і кантынентах” 12.00 — 13.00 Ліноўскі сельскі Дом культуры 1 — 4 Гардзіеўская Ю.М., Кл. кіраўнікі
— Выстава малюнкаў “Па старонках любімых казак” 14.00 — 15.00 Фае школы 1 — 4 Барташ Т.Г.
— Секцыя па настольным тэнісе 18.00 — 20.00 Спартыўная зала 5 — 11 Рэвенька М.М.
Чацвер

30.03.2017

— Прышкольны лагер “Сонейка” 8.00 — 16.00 Кабінеты № 7, 8 1 — 4 Якімовіч Л.В., Вараб’ёва Н.І.
— КТС “Сустракаем Пасху” 10.00 — 11.00 Кабінет № 5 8 Гук М.М.
— Гульнёвая праграма “Матэматычнае кафэ” 10.00 — 11.00 Кабінет № 8 7а, 7б Рэчыц Т.С.
— Шахматны турнір 10.00 — 11.00 Кабінет пачатк. кл. (4а) 4а, 4б Рэчыц А.Л.
— КТС “Падарунак на Вялікдзень” 11.00 —  12.00 Кабінет № 9 5 Бондарава Т.В.
— Адкрыты дыялог “Аб здароўі ведаю ўсё, але…” 11.00 — 12.00 Кабінет псіхолага Вучні на ўліку Папека С.У.
— Тэатралізаване свята “Чытайце ж, дзеці!” 12.00 — 13.00 Ліноўская сельская бібліятэка 1 — 6 Антончык А.М., кл. кіраўнікі
— Гадзіна інтэлектуала “Лепшы знаўца беларускай мовы” 12.00 — 13.00 Кабінет № 15 9 — 11 Бяскроўная Л.А.
— Секцыя па футболе 18.00 — 20.00 Спартыўная зала 5 — 11 Рэвенька М.М.
Пятніца

31.03.2017

 

— Прышкольны лагер “Сонейка” 8.00 — 16.00 Кабінеты № 7, 8 1 — 4 Якімовіч Л.В., Вараб’ёва Н.І.
— Урок ветлівасці. Прэзентацыя “Цудоўных слоў зачараванне” 10.00 — 11.00 Кабінет № 11 10 — 11 Рычко Н.Р.
— Велапрабег па культурна-гістарычных мясцінах Пружаншчыны 10.00 — 12.00 П. Інтэрнацыянальны сядзіба Трымбыцкіх 6 Бабкоўская Л.С.
— Гульня-жарт “А ў нас канікулы” 11.00 — 12.00 Кабінет псіхолага 3 – 4, Вучні ў СНС Папека С.У.
— Велапрабег па гістарычных мясцінах Пружаншчыны 11.00 — 14.00 Аг. Лінова – п. Інтэрнацыянальны – аг. Лінова 5 Бондарава Т.В.
— Літаратурная гульня-конкурс “У казачным свеце” 12.00 — 13.00 Ліноўская сельская бібліятэка 1 — 4 Антончык А.М., кл. кіраўнікі
— Гульня-віктарына “Наша блакітная планета” 11.00 — 12.00 Ліноўскі сельскі Дом культуры 8 — 9 Гардзіеўская Ю.М., Рэчыц А.Л.
— Экскурсія ў ААТ “Беларусбанк” (“Аграпрамбанк”), наведванне Лядовага палаца 10.00 — 14.00 Г. Пружаны 7а, 7б Кл. кіраўнікі
— Секцыя па баскетболе 18.00 — 20.00 Спартыўная зала 9 — 11 Рэвенька М.М.
Субота

01.04.2017

 

-Прышкольны лагер “Сонейка” 8.00 — 16.00 Кабінеты № 7, 8 1 — 4 Якімовіч Л.В., Вараб’ёва Н.І.
— Гурток “Камп’ютарная графіка” 9.00 – 10.40 Кабінет № 16 5 – 6 Гук А.І.
— Гадзіна інтэлектуала “Лепшы знаўца нямецкай мовы” 10.00 — 11.00 Кабінет № 18 8 Ільяшэвіч А.М.
-Удзел у рабоце факультэта “Рэпарцёр” раённай школы актыву ГА “БРПА” 10.00 — 11.00 УА “ЦТДМ г. Пружаны” 7 Бяскроўная Л.А.
— Секцыя па валейболе (хл., дзяўчынкі) 10.00 – 12.00 Спартыўная зала 7 — 11 Рэвенька М.М.
— Гурток-тэатр моды “Эпіцэнтр” 10.00 – 11.40 Кабінет № 3 3 — 5 Барташ Т.Г.
— Гурток “Лінькі” 10.00 – 11.40 Кабінет № 9 5 — 7 Бяскроўная Л.А.
— Гурток “Камп’ютарная графіка” 10.50 — 12.30 Кабінет № 16 7 — 10 Гук А.І.
— Музычнае прадстаўленне па казцы “Рэпка” 11.00 — 12.00 Кабінет № 3 1 — 4 Барташ Т.Г.
— Спаборніцтвы “Меткі стралок” 11.00 — 12.00 Школьная майстэрня 7а, 7б Шука А.І.
— Гурток “Lingua” 11.00 — 12.40 Кабінет № 18 4 – 7 Ільяшэвіч А.М.
— Гурток “Здравушка” 11.00 – 12.40 Кабінет псіхолага 2 — 3 Вараб’ёва Н.І.
— Гульня-эксперымент “Фізіка вакол нас” 11.00 – 12.00 Кабінет № 14 9 — 11 Лавец І.І.
— Спартландыя “В гостях у Тигрули-попрыгули” 12.00 – 13.00

 

Ліноўскі сельскі Дом культуры 5 — 6 Буцько В.В.
— Прагляд мультфільмаў “Урокі цётухны Савы. Вясёлая сусветная гісторыя грошай” 12.00 – 13.00

 

Кабінет № 17 1 — 4 Якімовіч Л.В.
— Індывідуальнае кансультаванне бацькоў вучняў на ўліку (па запытах) 9.00 — 10.00 Кабінет псіхолага СППС
На працягу канікул Акцыі па зборы макулатуры і металалому 9.00 — 16.30 Аг. Лінова, в. Аранчыцы 1 — 11 Кл. кіраўнікі

5 студзеня

5 студзеня каманды 8 і 9 класаў прынялі ўдзел у псіхалагічнай гульні “Марскія камандныя вучэнні”. 5-класнікі здзейснілі віртуальнае падарожжа па гістарычных мясцінах Беларусі.

Самыя лепшыя ўражанні засталіся ў 7-класнікаў, іх настаўнікаў і бацькоў ад наведвання Белавежскай пушчы і Рэзідэнцыі Дзеда Мароза.

Псіхалагічная гульня “Марскія камандныя вучэнні”

Псіхалагічная гульня “Марскія камандныя вучэнні”

Падарожжа па гістарычных мясцінах Беларусі

Падарожжа па гістарычных мясцінах Беларусі

Наведвання Белавежскай пушчы і Рэзідэнцыі Дзеда Мароза

Наведвання Белавежскай пушчы і Рэзідэнцыі Дзеда Мароза

Архіў
Вас запрашае субота
DADOMU.BY
Дом без насилия
Время стать заметным!
Мобильное приложение
Музей истории вычислительной техники