ДЗЯРЖАЎНАЯ УСТАНОВА АДУКАЦЫІ "ЛІНОЎСКАЯ СЯРЭДНЯЯ ШКОЛА"
diplom
Год навукі
Афіцыйны інтэрнэт-партал Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Навукова-метадычная ўстанова "Нацыянальны інстытут адукацыі"
Детский правовой сайт

Нашы дасягненні

Мы імі ганарымся!

Лепшыя вучни 3 чвэрці

  • Рэдзьковіч Анастасія (11 клас)
  • Пышко Крысціна (11 клас)
  • Вакульчык Мікіта (3 клас)
  • Туньчык Ірына (4 клас)
  • Хмялеўская Таццяна (3 клас)

Вынікі раённых алімпіяд па вучэбным прадметам (25, 28, 29 сакавіка 2017 года)

Туньчык Ірына 4А клас. Дыплом ІІІ ступені руская мова (Хмара І.А.)

Туньчык Ірына

Туньчык Ірына

Макарэвіч Яўгенія 4А клас. Дыплом ІІІ ступені беларуская мова (Хмара І.А.)

Макарэвіч Яўгенія

Макарэвіч Яўгенія

Каверчык Анастасія 5 клас. Дыплом ІІІ ступені руская мова (Бабкоўская Л.С.)

Каверчык Анастасія

Каверчык Анастасія

Сарачук Юлія 9 клас. Дыплом ІІІ ступені нямецкая мова (Іляшевіч А.М.)

Сарачук Юлія

Сарачук Юлія

Прыкладныя паводзіны 3 чвэрці 2016/2017 нав. год

Клас Прозвішча вучня Клас Прозвішча вучня
Гардзіеўская Анастасія 5 Нагорная Таццяна
Нагродская Валерыя 5 Каверчык Анастасія
Чайкоўская Сафія 5 Гук Даніла
Шчарбанёва Дар’я 5 Калюдзюк Яніна
Калюдзюк Юлія 6 Жукава Крысціна
Шчурок Ягор 6 Барташ Антон
Смаль Дар’я 6 Папова Ганна
Куш Іван 6 Байбак Вадзім
Голад Вікторыя 9 Гук Аліна
Бабіч Ганна Пышко Мікіта
2 Букса Крысціна 9 Сарачук Юлія
2 Старыкаў Яўгеній 9 Шчарбанёва Наталля
2 Казлоўскі Ілья Нагорная Аксана
3 Хмялеўская Таццяна 9 Васілюк Валерыя
3 Вакульчык Мікіта 10 Сянюк Настасся
Гоман Вераніка 11 Бяскроўны Раман
Макарэвіч Яўгенія 11 Рэдзьковіч Анастасія
Алехновіч Вераніка 11 Гук Уладзімір
Туньчык Ірына 11 Крупскі Аляксандр
Казмерчук Дзмітрый Гурыч Наталля
Юркевіч Максім Астраханцава Аліна
Макарчук Дар’я Камянюк Наталля
Казмярчук Настасся 10 Нікіцюк Марыя
10 Круглей Аляксандра 10 Хільковіч Максім
10 Хільковіч Яўгеній 10 Сарачук Яўгеній
11 Вакульчык Арцём 10 Міцкевіч Максім
11 Кукла Ягор 11 Пракопчык Рыгорый
11 Чапялевіч Марыя 11 Пясняк Уладзіслаў

Вынікі вучэбнай дзейнасці 3 чвэрці 2016/2017 нав. года

клас высокі дастатковы сярэдні здавальняючы нізкі
3 2 (9,52%) 4 (19,1%) 8 (38,1%) 7 (33,3%)  
1 (6,67%) 6 (40,0%) 3 (20,0%) 5 (33,3%)  
  9 (64,3%) 3 (21,4%) 2 (14,3%)  
5   2 (11,8%) 6 (35,3%) 9 (52,9%)  
6   1 (4,17%) 7 (29,2%) 16 (66,7%)  
  3 (21,4%) 2 (14,3%) 9 (64,3%)  
  1 (7,14%) 4 (28,6%) 9 (64,3%)  
8   1 (5,56%) 8 (44,4%) 7 (38,9%) 2 (11,1%)
9   4 (19,1%) 6 (28,6%) 11 (52,4%)  
10   4 (25,0%) 7 (43,8%) 5 (31,3%)  
11 2 (12,5%) 3 (18,8%) 7 (43,8%) 4 (25,0%)  
           
Па школе 5 38 61 84 2
% 2,63% 20,0% 32,11% 44,21% 1,05%

Лепшыя вучні 3 чвэрці 2016/2017 нав. года

Прозвішча вучня Бал Клас
1 Вакульчык Мікіта 9,29 3
2 Кавалевіч Максім 8,57 3
3 Жук Даніла 8,29 3
4 Фядун Ульяна 8,71 3
5 Балака Роман 8,43 3
6 Хмялеўская Таццяна 9,0 3
7 Туньчык Ірына 9,57
8 Мароз Уладзіслава 8,43
9 Макарэвіч Яўгенія 8,86
10 Зуева Ганна 8,43
11 Хмялеўская Ганна 8,71
12 Меляшэвіч Аліна 8,29
13 Дворак Уладзіслаў 8,57
14 Васіліца Ганна 8,3 5
15 Каверчык Анастасія 8,7 5
16 Гук Даніла 8,5 5
17 Балака Дар’я 8,5 6
18 Камянюк Наталля 8,57
19 Казмярчук Настасся 8,36
20 Кічкайла Ангеліна 8,29 8
21 Гук Аліна 8,94 9
22 Сарачук Юлія 9,19 9
23 Васілюк Валерыя 8,38 9
24 Нікіцюк Марыя 8,36 10
25 Сянюк Настасся 8,87 10
26 Сарачук Яўгеній 8,6 10
27 Круглей Аляксандра 9,2 10
28 Хільковіч Яўген 8,33 10
29 Крупская Ганна 8,53 10
30 Жылінская Кацярына 8,07 10
31 Песняк Уладзіслаў 8,13 11
32 Крупскі Аляксандр 8,56 11
33 Гук Уладзімір 9,0 11
34 Рэдзьковіч Настасся 9,27 11
35 Пышко Крысціна 9,38 11
36 Бяскроўны Раман 9,0 11

Поздравляем!

Похвальный отзыв за участие в первом республиканском дистанционном историческом конкурсе»Алесь — купец из Менска. или Путешествие во времени по землям ВКЛ»

Сорочук Евгений — 10 класс

Мицкевич Максим — 10 класс

Редькович Анастасия  — 11 класс

Віншуем!

Хільковіч Максім

Хільковіч Максім — прызёр (дыплом за трэцяе месца) першынства Беларусі па лёгкай атлетыцы ў памяшканні (юнакі 2000 — 2001 гг.н.), якое праходзіла 14 — 15 лютага 2017 г. у г. Брэсце. Віншуем!

 

Віншуем!!!

Віншуем вучня 10 класа Міцкевіча Максіма і настаўніка гісторыі Бяскроўнага Алега Валер’евіча!

Міцкевіч Максім і настаўнік гісторыі Бяскроўны Алег Валер'евіч

Міцкевіч Максім і настаўнік гісторыі Бяскроўны Алег Валер’евіч

Чарговая перамога — дыплом 3 ступені на абласным этапе Рэспубліканскай алімпіяды па гісторыі.

Прыкладныя паводзіны 2 чвэрці 2016/2017 нав. год

Клас Прозвішча вучня Клас Прозвішча вучня
Гардзіеўская Анастасія Калядзюк Юлія
Нагродская Валерыя 5 Каверчык Анастасія
Чайкоўская Сафія 5 Гук Даніла
Шчарбанёва Дар’я Сянюк Арына
Смаль Дар’я Хоміч Алена
Куш Іван Астраханцава Аліна
Голад Вікторыя 9 Гук Аліна
2 Букса Крысціна 9 Сарачук Юлія
2 Старыкаў Яўгеній 9 Шчарбанёва Наталля
3 Багдановіч Мікіта 9 Васілюк Валерыя
3 Хмялеўская Таццяна 10 Сянюк Настасся
3 Вакульчык Мікіта 11 Бяскроўны Раман
Гоман Вераніка 11 Рэдзьковіч Анастасія
Макарэвіч Яўгенія 11 Гук Уладзімір
Юркевіч Максім 11 Крупскі Аляксандр
Туньчык Ірына Мароз Уладзіслава
Хмялеўская Ганна Казмярчук Дзмітрый
Дворак Уладзіслаў Камянюк Наталля
Казмярчук Настасся Пышко Мікіта
10 Круглей Аляксандра 10 Хільковіч Максім
10 Хільковіч Яўгеній 10 Сарачук Яўгеній
11 Вакульчык Арцём 11 Крупскі Уладзіслаў
11 Кукла Ягор 5 Нагорная Таццяна
11 Маскалюк Андрэй 11 Пясняк Уладзіслаў
11 Пракопчык Рыгорый 11 Страха Уладзіслаў
11 Чапялевіч Марыя 10 Міцкевіч Максім

Лепшыя вучні 2 чвэрці 2016/2017 нав.года

Прозвішча вучня Бал Клас
1 Туньчык Ірына 9,14
2 Мароз Уладзіслава 8,6
3 Макарэвіч Яўгенія 8,4
4 Зуева Ганна 8,4
5 Хмялеўская Таццяна 8,7 3
6 Дворак Уладзіслаў 8,6
7 Фядун Ульяна 8,6 3
8 Юркевіч Максім 8,6
9 Хмялеўская Ганна 8,9
10 Меляшэвіч Аліна 8,4
11 Каверчык Анастасія 8,7 5
12 Гук Даніла 8,4 5
13 Кіцель Матвей 8,4 5
14 Балака Дар’я 8,6 6
15 Кавалевіч Максім 9,0 3
16 Жук Даніла 8,6 3
17 Камянюк Наталля 8,4
18 Вакульчык Нікіта 8,7 3
19 Кічкайла Ангеліна 8,4 8
20 Гук Аліна 8,8 9
21 Сарачук Юлія 9,2 9
22 Васілюк Валерыя 8,3 9
23 Нікіцюк Марыя 8,4 10
24 Сянюк Настасся 8,8 10
25 Сарачук Яўгеній 8,7 10
26 Круглей Аляксандра 9,0 10
27 Хільковіч Яўген 8,2 10
28 Гук Уладзімір 8,6 11
29 Рэдзьковіч Настасся 9,13 11
30 Пышко Крысціна 9,19 11
31 Бяскроўны Раман 8,8 11
32 Крупская Ганна 8,1 10
33 Балака Раман 8,3 3
34 Крупскі Уладзіслаў 8,3 11
35 Крупскі Аляксандр 8,6 11
36 Жылінская Кацярына 8,1 10
37 Чапялевіч Карына 8,2 8
38 Казмярчук Настасся 8,1
Архіў
Вас запрашае субота
DADOMU.BY
Дом без насилия
Время стать заметным!
Мобильное приложение
Музей истории вычислительной техники