ДЗЯРЖАЎНАЯ УСТАНОВА АДУКАЦЫІ "ЛІНОЎСКАЯ СЯРЭДНЯЯ ШКОЛА"
diplom
Год навукі
Афіцыйны інтэрнэт-партал Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Навукова-метадычная ўстанова "Нацыянальны інстытут адукацыі"
Детский правовой сайт

Aleksandr

1-ый этап репетиционного тестирования

В средней школе № 3 г. Пружаны региональным центром тестирования и профессиональной ориентации молодежи УО «Брестский государственный технический университет» будет организован 1-ый этап репетиционного тестирования (тестирование абитуриентов по учебным предметам за курс общего среднего образования) в период

29 ноября 2017 г. – русский язык и белорусский язык;

26 ноября 2017 г.– математика, биология, обществоведение, география.

3 декабря 2017 г. – физика, химия, история Беларуси, всемирная история новейшего времени, иностранные языки;

10 декабря 2017 г. – резервный день по всем предметам.

Начало тестирования – 10.00

Стоимость тестирования по одному предмету 7 рублей 00 копеек (семь рублей 00 копеек). Оплата за участие в тестировании осуществляется гражданами в банкоматах, платежных и платежно-справочных терминалах банков, через Интернет-банкинг (с обязательной распечаткой квитанции об оплате), в почтовых отделениях исключительно посредством системы «Расчет» (ЕРИП), также наличными денежными средствами в кассах любого банка при дополнительной оплате комиссионного вознаграждения по тарифам, установленным в банке, путем перечисления денежных средств на расчетный счет РИКЗ (УО Республиканский институт контроля знаний)(р/с 3632934510021 в филиале № 529 АСБ «Беларусбанк» г. Минск код 720). При оплате необходимо иметь при себе паспорт.

 

ПЛАН РАБОТЫ НА ПЕРЫЯД АСЕННІХ КАНІКУЛ 2017/2018 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

Дата Мерапрыемства Час правядзення Месца правядзення Клас
Панядзелак

30.10.2017

Аперацыя “Чысты і ўтульны клас” 9.00 – 12.00 Класныя кабінеты 1 – 4, 7 — 11
КВЗ “А + Б сяделі на трубе” 10.00 кабінет № 5 5, 6
Аўторак

31.10.2017

Спартландыя “Вясёлыя старты” 11.00 Пакой спарт. гульняў 1а, 1б
Спартыўная гульня “Вясёлая эстафета” 11.00 Спартыўная зала 3, 4
Аперацыя “Чысты і ўтульны клас” 10.00 Класныя кабінеты 5, 6
Гульня “У свеце фразеалагізмаў” 10.00 Кабінет № 17 7
КТС “Выпуск прадметнай газеты “Stern” 10.00 Кабінет № 18
Відэападарожжа “Родная Беларусь” 10.00 Кабінет № 16 8б, 9
Кансультацыя “Рыхтуемся да ЦТ па нямецкай мове” 11.00 Кабінет № 18 10, 11
Серада

01.11.2017

Велапрабег па культурна-гістарычных мясцінах Пружаншчыны 11.00 – 13.00 П. Інтэрнацыянальны 10, 11
Конкурс чытальнікаў “Люблю маю краіну” 9.00-10.00 Кабінет № 14 9
Экскурсія па культурна-гістарычных мясцінах г. Пружаны, наведванне аквапарка 11.00 г. Пружаны 7
Экскурсія ў асенні лес 11.00 п. Інтэрнацыянальны 5,6
Інтэлектуальны конкурс “Пазнайка” 10.00 г. Пружаны 4
Экскурсія ў Аранчыцкі Дом фальклору 10.00 в. Аранчыцы 2-3
Экскурсія па культурна-гістарычных мясцінах г. Пружаны, наведванне Лядовага палаца 11.00 г. Пружаны
Конкурс малюнкаў “Восень прыйшла” 10.00 Кабінет 20 2а, 2б
Экскурсія ў ААТ “Ліноўскае” “Знаёмства з сельскагаспадарчай тэхнікай” 11.00 машынны двор ААТ “Ліноўскае” 1а, 1б
Экскурсія ў залу алімпійскай славы, алімпійскі ўрок 11.00 г. Брэст
Чацвер

02.11.2017

Конкурс малюнкаў “Залатая восень” 11.00 Кабінет 21
Гульнявая праграма “Загадкі з роднай хаткі” 10.00 Кабінет 23
Завочнае падарожжа “У гасцях у прыроды” 10.00 Кабінет 19 2а, 2б
Конкурсная праграма “Адгадайка” 10.00 Кабінет 22 3, 4
Экскурсія па культурна-гістарычных мясцінах г. Пружаны, наведванне Лядовага палаца 11.00 г. Пружаны 7
Практыкум “Шчолачныя металы” 10.00 кабінет № 18 8а, 9
Ннаведванне экспазіцыі “Эпоха. Сям’я. Традыцыі” аддзела загса Пружанскага райвыканкама 15.00 г. Пружаны 10
Практыкум “Выбіраем навучальныя ўстановы” 11.00 кабінет № 11 11
Віртуальнае падарожжа “Беларусь мая родная” 11.00 Кабінет 15 6-8
Тэмат. дыскатэка “Любім гуляць і весяліцца” 15.00 Ліноўскі СДК 3-6
Пятніца

03.11.2017

Літаратурная віктарына “Дзе жыве Нязнайка” 12.00 Кабінет  19 2а, б
Конкурс малюнкаў “Залатая восень” 12.00 кабінет 19 2а, б
Практыкум “Пакаёвыя расліны” 12.00 Кабінет №18
Святочная праграма “Восень у госці прыйшла – падарункі прынясла” 12.00 Кабінет 21
Кансультацыя для вучняў “Працуем з гістарычнымі крыніцамі” 12.00 Кабінет 15 10, 11
Кансультацыя па рускай мове “Заданні ЦТ” 12.00 Кабінет 11 11
Інтэлектуальная гульня “Моўнае шматбор’е” 12.00 Кабінет 15 10
Конкурс мастакоў слова “Малюнкі словамі” 12.00 Кабінет 14 9
Музычная гасцёўня “Сутыкніся з цудоўным” 12.00 Кабінет 18
Літаратурны рынг 12.00 Кабінет № 17 7
Прагляд і абмеркаванне к/ф “Честное пионерское” 12.00 Кабінет № 16 5, 6
Гульн. прагр. “Усе гульні ў госці да нас” 12.00 Кабінет 9 3, 4
Субота

04.11.2017

Прагулка-назіранне “Асеннія фарбы” 11.00 Ваколіца аг. Лінова 3
Прагулка-назіранне “Восень у лесе” 11.00 Ваколіца аг. Лінова 4
КТС “Асеннія фантазіі” 10.30 Кабінет №5 5, 6
Прагулка ў асенні лес 11.00 п. Інтэрнацыянальны 7
Кібер-спартыўныя спаборніцтвы “Снайпер” 12.00 кабінет №16 9
Кансультацыя “Рыхтуемся да ЦТ па беларускай мове” 12.00 Кабінет 15 10, 11
Прафарыентацыйная экскурсія ў БрДПУ 9.00-17.00 г. Брэст 11
Мэтавая прагулка па асеннім лесе “Восень залатая” 11.00 ваколіца аг. Лінова 1а, 1б
Спартыўна-гульнявая праграма “Хутчэй! Вышэй! Дужэй!” 10.00 пакой спарт. гульняў 2а, 2б
Літаратурны турнір “Беларуская класіка” 12.00 Лін. СБ 8а, 8б
Панядзелак

06.11.2017

Гульнявая праграма “Усе гульні ў госці да нас” 10.00 Кабінет 20 2а, 2б
Хвілинка чытання. Чытанне казак. Конкурс малюнкаў. 10.00 Кабінет 23
Конкурс-інцэніроўка “Казка ў госці да нас прыйшла” 11.00 Кабінет 21
Шчырая размова “Калі табе цяжка” 10.00 Кабінет №11 11
КТС “Афармленне выставы “Пісьменнікі-юбіляры ў лістападзе” 10.00 Кабінет 15 10
Віртуальнае падарожжа “Культура народаў свету” 10.00 Кабінет № 15 8-9
Гульн. конк. па краіназнаўстве “Мудрая сава” 10.00 Кабінет № 18 7, 8а
Пазн.-разв.конкурс “Лабірынт кулін. гісторыі” 10.00 Кабінет 5 5, 6
Конкурс малюнкаў “Осення пора! Очей очарованье!” 10.00 Кабінет 9 3, 4

Віртуальнае падарожжа «З школьнай бібліятэкі ў незвычайныя бібліятэкі свету»

21 кастрычніка навучэнцы 5 — 7 класаў трох школ — Ліноўскай, Слабадской і Бакунской — здзейснілі займальнае і пазнавальнае віртуальнае падарожжа «З школьнай бібліятэкі ў незвычайныя бібліятэкі свету» і бліжэй пазнаёміліся са сваімі суседзямі.

Віртуальнае падарожжа «З школьнай бібліятэкі ў незвычайныя бібліятэкі свету» Віртуальнае падарожжа «З школьнай бібліятэкі ў незвычайныя бібліятэкі свету» Віртуальнае падарожжа «З школьнай бібліятэкі ў незвычайныя бібліятэкі свету» Віртуальнае падарожжа «З школьнай бібліятэкі ў незвычайныя бібліятэкі свету»

Акцыя “Павіншуем маму разам!”

Акцыя “Павіншуем маму разам!”

Вучні і настаўнікі нашай школы актыўна ўключыліся ў правядзенне рэспубліканскай акцыі “Павіншуем маму разам!”. 13 кастрычніка ў фае школы была аформлена тэматычная выстава да дня маці. А таксама кожны жадаючы мог запоўніць віншавальную паштоўку і адправіць яе сваёй маме.

Акцыя “Павіншуем маму разам!” Акцыя “Павіншуем маму разам!” Акцыя “Павіншуем маму разам!”

Са святам вас, дарагія мамы!

Работа спортивного зала

День недели № урока

 

Класс Учитель Время
Понедельник 1 Ревенько М.М.

Речиц О.Л.

9.00-9.45
2 11,4 9.55-.10.40
3 8а,2б 11.00-11.45
4 8б,1б 12.05-12.50
5 9,3 13.00-13.45
6 10 13.55-.14.40
7 14.50-15.35
Вторник 1 9 Ревенько М.М.

Речиц О.Л.

9.00-9.45
2 8б,2а 9.55-.10.40
3 5 11.00-11.45
4 4 12.05-12.50
5 6 13.00-13.45
6 11 13.55-.14.40
7 14.50-15.35
Среда 1 Ревенько М.М.

Речиц О.Л.

9.00-9.45
2 10,1б 9.55-.10.40
3 5,2б 11.00-11.45
4 6,3 12.05-12.50
5 7,2а 13.00-13.45
6 9 13.55-.14.40
7 14.50-15.35
Четверг 1 6 Ревенько М.М.

Речиц О.Л.

9.00-9.45
2 3 9.55-.10.40
3 11.00-11.45
4 10,2б 12.05-12.50
5 7 13.00-13.45
6 13.55-.14.40
7 СМГ 14.50-15.35
Пятница 1 5 Ревенько М.М.

Речиц О.Л.

9.00-9.45
2 11,1б 9.55-.10.40
3 7,4 11.00-11.45
4 8б,2а 12.05-12.50
5 13.00-13.45
6 СМГ 13.55-.14.40
7 14.50-15.35
Понедельник-пятница Секции Ревенько М.М. 18.00-20.00
Суббота Секция Ревенько М.М. 10.00-12.00
Архіў
Вас запрашае субота
DADOMU.BY
Дом без насилия
Время стать заметным!
Мобильное приложение
Музей истории вычислительной техники