ДЗЯРЖАЎНАЯ УСТАНОВА АДУКАЦЫІ "ЛІНОЎСКАЯ СЯРЭДНЯЯ ШКОЛА"
diplom
Афіцыйны інтэрнэт-партал Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Навукова-метадычная ўстанова "Нацыянальны інстытут адукацыі"
Детский правовой сайт
Портал рейтинговой оценки качества оказания услуг организациями Республики Беларусь

Aleksandr

График проведения ЦТ по учебным предметам в 2020 году

Источник информации:

Республиканский институт контроля знаний

Учреждение образования «Брестский государственный технический университет»


Постановлением Министерства образования Республики Беларусь от 13 февраля 2020 г. № 12 (далее – Постановление) утверждены перечень учреждений образования, определенных пунктами регистрации и проведения централизованного тестирования (ЦТ).

График проведения ЦТ по учебным предметам в 2020 году:

«Белорусский язык» – 25 июня (четверг);

«Русский язык» – 26 июня (пятница); 27 июня (суббота);

«Обществоведение» – 29 июня (понедельник);

«Математика» – 1 июля (среда); 2 июля (четверг);

«Биология» – 4 июля (суббота);

«Иностранный язык (английский, немецкий, французский, испанский, китайский)» – 6 июля (понедельник);

«Химия» – 8 июля (среда);

«Физика» – 10 июля (пятница);

«История Беларуси» – 12 июля (воскресенье);

«География» – 14 июля (вторник);

«Всемирная история (новейшее время)» – 16 июля (четверг).

Читать далее

План спортивно-массовых и физкультурно-оздоровительных мероприятий на период летних каникул 2020 года

ИЮНЬ
Дата Название мероприятия Место проведения Время Ответственный
01.06 Игры и эстафеты с футбольным мячом с/площадка 18.00-20.00 Жваликовская Н.А.
02.06  Игра в
футбол
с/площадка 18.30-20.00  Хмара И.А.
03.06.

 

Утренняя гимнастика

 

Спортивно-развлекательное мероприятие «Посвящение в отдыхающие»

Игра в футбол

с/площадка

 

с/площадка

 

 

 

с/площадка

8.45 – 09.00

10.00 – 11.00

 

18.00- 20.00

Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

 

 

Жваликовская Н.А.

04.06 Утренняя гимнастика

 

Военно-патриотическая игра «Марш — бросок»

Игра в футбол

с/площадка

 

с/площадка

 

с/площадка

08.45-09.00

10.00 – 11.00

18.00 – 20.00

 Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

05.06 Утренняя гимнастика

 

Малые Олимпийские игры «Мы за здоровый образ жизни»

Игра в футбол

с/площадка

 

с/площадка

 

 

с/площадка

08.45 -09.00

10.00-11.00

 

18.00 – 20.00

 Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

 

 

Жваликовская Н.А.

08.06 Утренняя гимнастика

 

Подвижные игры на свежем воздухе «Игровое ассорти»

Игра в баскетбол

с/ площадка

 

с/площадка

 

 

с/площадка

08.45 – 09.00

10.00-11.00

 

18.00 – 20.00

Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

 

 

Жваликовская Н.А.

09.06 Утренняя гимнастика

 

Конкурсно-спортивная игра «Полоса препятствий»

Игра в баскетбол

с/площадка

 

с/площадка

 

с/площадка

08.45-09.00

10.00 – 11.00

10.00 – 20.00

 Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

10.06 Утренняя гимнастика

 

Спортивные состязания «Богатырские потешки»

Игра в баскетбол

с/площадка

 

с/площадка

 

с/площадка

08.45-09.00

10.00 – 11.00

18.00 – 20.00

 Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

11.06 Утренняя гимнастика

 

Спортивная игра «Последний герой»

Игра в баскетбол

с/площадка

 

с/площадка

 

с/площадка

08.45-10.00

10.00 – 11.00

18.00 – 20.00

 Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

12.06 Утренняя гимнастика

 

Легко- атлетическая эстафета «Быстрые ветра»

Игра в баскетбол

с/площадка

 

с/площадка

 

с/площадка

08.45 – 09.00

10.00 – 11.00

18.00 – 20.00

Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

 

Жваликовская Н.А.

15.06 Утренняя гимнастика

 

Подвижная игра на местности «Найди клад»

Подвижные игры на свежем воздухе

с/площадка

 

с/площадка

 

с/площадка

08.45-09.00

10.00 – 11.00

18.00 – 20.00

Хмара И.А.

 

Хмара И.А.

 

Хмара И.А.

16.06 Утренняя гимнастика

 

Подвижные игры со скакалкой

Игры – эстафеты

с/площадка

 

с/площадка

 

с/площадка

08.45 – 09.00

10.00 – 11.00

18.00 – 20.00

Хмара И. А.

 

Хмара И.А.

 

Хмара И.А.

17.06 Утренняя гимнастика

 

Спортивный турнир по профессиям

Игра в футбол

с/площадка

 

с/площадка

 

с/площадка

08.45 – 09.00

10.00 – 11.00

18.00 – 20.00

Хмара И. А.

 

Хмара И. А.

 

Хмара И. А.

 

18.06 Утренняя гимнастика

 

Игры на свежем воздухе

Игра в футбол

с/площадка

 

с/площадка

 

с/площадка

08.45 – 09.00

10.00 – 11.00

18.00 – 20.00

Хмара И. А.

 

Хмара И. А.

 

Хмара И. А.

 

19.06 Утренняя гимнастика

 

Игра «Игровой дворик»

 

Игра в мини-футбол

с/площадка

 

с/площадка

 

с/площадка

08.45 – 09.00

10.00 – 11.00

18.00 – 20.00

Хмара И. А.

 

Хмара И. А.

 

Хмара И. А.

Читать далее

План работы рознаўзроставага атрада “БЭМС” ЛЕТА 2020

 

 №

п\п

НАЗВА МЕРАПРЫЕМСТВА ДАТА І ЧАС

ПРАВЯДЗЕННЯ

 

АДКАЗНЫЯ

1. Забаўленчы занятак “Гуляй – горад!” 02.06 / 11.00 Барысевіч Н.М.
2. Спартыўнае асарці “Ура! Канікулы!” 04.06 / 17.00 Жвалікоўская Н.А
3. Гульня “Следапыты” 09.06 / 11.00 Вараб’ёва Н.І.
4. Спартыўны занятак

“Мой вясёлы звонкі мяч”

 

11.06 / 17.00

 

Дворак Н.В.

5. Забаўленчы занятак

“Каб ніхто не сумаваў”

 

16.06 / 11.00

 

Хмара В.М.

6. Спартыўная праграма

“Вясёлыя старты”

 

18.06 / 17.00

 

Хмара І.А.

7. Фальклорнае падарожжа

“Беларускі скарб”

 

23.06 / 11.00

 

Касілка Т.У.

8. Матэматычны конкурс

“Рысуем па каардынатах”

 

25.06 / 17.00

 

Антановіч В.С.

9. Творчая майстэрня

“Чароўная скарбонка”

 

30.06 / 11.00

 

Грыцэвіч Г.А.

10. Кірмаш рэкордаў 02.07 / 17.00 Папека С.У.
11. Дэманстрацыя вопытаў

“Фізіка на кухні”

 

07.07 / 11.00

 

Лавец І.І.

12. Спартыўны конкурс “Мы за ЗЛЖ” 09.07 / 17.00 Жук І.С.
13. Конкурс

“Мой самалёт самы першы”

 

14.07 / 11.00

 

Рэвенька Дз.М.

14. Гадзіна займальнай рускай мовы 16.07 / 17.00 Гук М.М.
15. Пазнавальная гульня

“А вы былі ў гасцях у казкі?”

 

21.07 / 11.00

 

Куш М.Г.

16. Гадзіна спорту

“Футбол – гэта здорава!”

 

23.07 / 17.00

 

Бяскроўны А.В.

17. Віктарына

“Ці ведаеце вы біялогію і хімію?”

 

28.07 / 11.00

 

Рычко Н.Р.

18. Спартыўны занятак

“Пасябруй са спортам”

 

30.07 / 17.00

 

Гук А.І.

19. Брэйн-рынг “Па лесвіцы ведаў” 04.08 / 11.00 Барысюк К.І.
20. Гульнявая праграма

“У здаровым целе – здаровы дух”

 

06.08 / 17.00

 

Рэчыц А.Л.

21. Экскурсія ў школьны этнаграфічны куток “Беларуская хатка”  

11.08 / 11.00

 

Бяскроўная Л.А.

22. Спартыўны калейдаскоп

“Фізкульт-ура!”

 

13.08 / 17.00

 

Карунас С.В.

23. Літаратурны рынг “Што? Дзе? Калі?” 18.08 / 11.00 Бабкоўская Л.С.
24. Гадзіна займальнай нямецкай мовы 20.08 / 17.00 Ільяшэвіч А.М.
25. Гульнявая праграма

“Вясёлая тусовачка”

 

25.08 / 11.00

 

Бондарава Т.В.

26. Праграма “Завітала да нас гульня” 27.08 / 17.00 Шавялёва Э.А.

СПІС  ДЗЯЦЕЙ  РОЗНАЎЗРОСТАВАГА  АТРАДА “БЭМС”

ЛЕТА — 2020 г.

 СПІС  ДЗЯЦЕЙ 

РОЗНАЎЗРОСТАВАГА  АТРАДА “БЭМС

(Баявыя, Энергічныя, Маладыя, Сімпатычныя):

 

 

  1. Хмялеўская Ганна — камандзір атрада
  2. Меляшэвіч Аліна — намеснік камандзіра
  3. Хмялеўская Таццяна — культарганізатар
  4. Гарасімчук Аксана — арганізатар спартыўных спраў
  5. Мароз Уладзіслава — рэдактар
  6. Апалейчук Паліна — арганізатар працоўных спраў
  7. Кукла Марыя — важатая
  8. Чайкоўская Сафія цімуравец
  9. Дарафейчук Мілана — важатая
  10. Стасевіч Аляксандр — юнкар
  11. Шэцька Аляксандр — цімуравец
  12. Дарафейчук Марыя — важатая
  13. Грышкевіч Уладзіслаў — юнкар
  14. Павлюковіч Давід — цімуравец
  15. Касей Арцём — юнкар
  16. Казмярчук Арцём — юнкар
  17. Пекарская Кацярына — цімуравец
  18. Хмара Дар’я — юнкар
  19. Кунда Дар’я — цімуравец
  20. Грыцэвіч Максім — юнкар
  21. Дарафейчук Сафія — цімуравец

План работы СППС ДУА “Ліноўская СШ”на летні перыяд 2020 года

План работы СППС ДУА “Ліноўская СШ”

на летні перыяд 2020 года

Мэта: сацыяльна-педагагічная падтрымка і аказанне псіхалагічнай дапамогі, накіраваныя на сацыяльную адаптацыю  навучэнцаў

Задачы:

1.Забяспечыць сацыяльна-педагагічную падтрымку навучэнцаў у летні перыяд

  1. Аказваць неабходную псіхалагічную дапамогу
  2. Садзейнічаць эфектыўнай арганізацыі адпачынку і аздараўлення дзяцей, фарміраванню духоўна-маральнай і эмацыянальна-каштоўнаснай асобы, выпрацоўкі навыкаў здаровага ладу жыцця і самаабслугоўвання
№п/п Мерапрыемствы Час правядзення Адказныя
1. Правядзенне мерапрыемстваў у прышкольным лагеры “SOS” 03.06.-23.06 Папека С.У.

Вараб’ёва Н.І.

2. Кантроль за здачай  экзаменаў навучэнцамі, якія знаходзяцца на розных відах уліку 01.06.-10.06. Папека С.У.

Читать далее

Архіў
Вас запрашае субота
Вас запрашае субота
Бяспечнае дзяцінства
EW3WE
DADOMU.BY
Время стать заметным!
Дом без насилия
Время стать заметным!
Мобильное приложение
Музей истории вычислительной техники
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Беларусь Библиотечная
Беларусь Библиотечная