ДЗЯРЖАЎНАЯ УСТАНОВА АДУКАЦЫІ "ЛІНОЎСКАЯ СЯРЭДНЯЯ ШКОЛА"
diplom
Год навукі
Афіцыйны інтэрнэт-партал Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь
Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь
Навукова-метадычная ўстанова "Нацыянальны інстытут адукацыі"
Детский правовой сайт

Aleksandr

План походов и экскурсий в летний период 2017 года

Класс Дата Маршрут Ответственный педагог
1 «А» 06.06 Поход на место отдыха аг. Линово (озеро) Дворак Н.В.
20.06 Познавательная экскурсия в ОАО «Оранчицкое ХПП»
1 «Б» 06.06 Поход на место отдыха аг. Линово (озеро) Шевелёва Э.А.
20.06 Познавательная экскурсия в ОАО «Оранчицкое ХПП»
2 07.06 Поход на место отдыха аг. Линово (озеро) Косилко Т.В.
3 07.06 Поход на место отдыха аг. Линово (озеро) Хмара В.Н.
4 «А» 01.06 Поход на место отдыха аг. Линово (озеро) Хмара И.А.
02.06 Экскурсия в Брестскую крепость-герой
4 «Б» 01.06 Поход на место отдыха аг. Линово (озеро) Жваликовская Н.А.
02.06 Экскурсия в Брестскую крепость-герой
5 06.06 Экскурсия в Зимний сад, г. Брест Бондарева Т.В.
14.06 Велопоход по культурно-историческим местам (п. Интернациональный)
6 11.07, 12.07 Поход на оз. д. Носки Бобковская Л.С.
7 «А» 17.06 Поездка в г. Брест, посещение парка культуры и отдыха Ильяшевич Е.Н.
14.07, 15.07 Поход на оз. д. Носки
7 «Б» 16.07, 17.07 Поход на оз. д. Носки Бескровный О.В.
20.07 Поездка в г. Брест, посещение парка культуры и отдыха
8 05.06 Поездка в г. Брест, посещение парка культуры и отдыха Гук М.Н.
06.07, 07.07 Поход на оз. д. Носки
9 06.07, 07.07 Поход на оз. д. Носки Бескровная Л.А.
10 14.07, 15.07, 16.07 Поход по культурно-историческим местам (Коссовский замок) Ричко Н.Г.

План работы рознаўзроставага атрада аг. Лінова

 № п\п      НАЗВА МЕРАПРЫЕМСТВА ДАТА І ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ  АДКАЗНЫЯ
1. Выстава кніг для пазакласнага чытання “Чытанкі для забаўлянкі” Чэрвень-жнівень

9.00-12.00

Барташ Т. Г.
2. Конкурс малюнкаў на асфальце “Звонкае лета” 22.06

11.00-12.00

Камандзір атрада
3. Гульня “Таямніцы прыроды” 29.06

11.00-12.00

Касілка Т. У.
4. Літаратурны рынг “Што? Дзе? Калі?” 06.07

15.00-16.00

Бабкоўская Л.С.
9. Гульнявая праграма “Мы вясёлыя рабяты” 13.07

11.00-12.00

Хмара В.М.
10. Гадзіна займальнай рускай мовы 20.07

15.00-16.00

Гук М.М.
11. Віктарына “Ляснымі сцежкамі” 27.07

15.00-16.00

Ільяшэвіч А.М.
12. Гульня-конкурс “Вясёлыя забавы” 03.08

15.00-16.00

Хмара І.А.
13. Гульня “Лета – вясёлая пара” 10.08

16.00-17.00

Дворак Н. В.
14. Конкурсная праграма “Птушыны базар” 17.08

11.00-12.00

Бондарава Т. В.
15. Удзел у акцыі “За родную Беларусь” Ліпень-жнівень Важатая атрада
16. Збор лекавых траў Чэрвень — жнівень Культарганізатар атрада
17. Гульні з мячом Чэрвень — жнівень Арг.спарт.спраў
18. Працоўная акцыя “Скажам “НЕ” ляноце!” Чэрвень — жнівень Кам.атрада
19. Дабрачынная акцыя “Дапамога” па аказанні дапамогі састарэлым людзям, ветэранам Чэрвень — жнівень Цімураўцы

План работы рознаўзроставага атрада в.Аранчыцы

п\п  НАЗВА МЕРАПРЫЕМСТВА ДАТА І ЧАС ПРАВЯДЗЕННЯ  АДКАЗНЫЯ
1. Творчая майстэрня  “Чароўны куфар” 08.06

16.00-17.00

Грыцэвіч А. А.
2. Прагулка ў лес “Мы рабінзоны” 22.06

11.00-14.00

Куш М. Г.
3. Праграма “Завітала да нас гульня…” 06.07

15.00-16.00

Шавялёва Э.А.
4. Спартыўна-забаўленчая праграма “Вясёлыя старты” 20.07

16.00-17.00

Жвалікоўская Н.А.
5. Фізкультурна-аздараўленчы занятак “Прывітанне, лета! ” 27.07

11.00-12.00

Бяскроўны А.В.
6. Парад  рэкордаў 03.08

16.00-17.00

Папека С.У.
7. Гульнявая праграма “А вы былі ў гасцях у казкі?” 10.08

15.00-16.00

Куш М. Г.
8. Гульня-падарожжа “Дзе былі, што бачылі?” 17.08

15.00-16.00

Вараб’ёва Н.І.
9. Збор лекавых траў Чэрвень — жнівень Культарганізатар атрада
10. Удзел у акцыі “За родную Беларусь” Ліпень — жнівень Важатая атрада
11. Гульні з мячом Чэрвень — жнівень Арг.спарт. спраў
12. Працоўная акцыя “Скажам “НЕ” ляноце!” Чэрвень — жнівень Кам.атрада
13. Дабрачынная акцыя “Дапамога” па аказанні дапамогі састарэлым людзям, ветэранам Чэрвень — жнівень Цімураўцы

План работы стадиона ГУО «Линовская СШ»

Дата Содержание работы Время проведения Участники Ответственные
июнь июль август
01 Спортивный праздник, посвященный Международному дню защиты детей 10.00 — 12.00 1- 6 кл. Дежурный учитель
05

06

12

13

19

20

26

27

04

10

11

17

18

24

25

31

1

7

8

14

15

21

22

28

29

Соревнования по волейболу 18.00 — 20.00 8 — 10 кл. Дежурный учитель
28 Старты надежд. Спортивный праздник, посвященный Дню Независимости Республики Беларусь 18.00 — 20.00 5 — 7 кл. Дежурный учитель
1

8

15

22

29

6

13

20

27

3

10

17

24

31

Соревнования по футболу 18.00 — 20.00 8 — 10 кл. Дежурный учитель
2

9

16

23

30

7

14

21

28

4

11

18

25

Соревнования по баскетболу 18.00-20.00 7 — 10 кл. Дежурный учитель
7

14

21

28

5

12

19

26

2

9

16

23

30

Соревнования по лёгкой атлетике 18.00 – 20.00 5 – 11 кл. Дежурный учитель

График дежурства по стадиону:

01.06 – 09.06 – Ревенько М.М.

12.06 – 23.06 – Речиц Т.С.

26.06 – 04.07 – Цебрук В.И.

05.07 – 20.07 – Шука А.И.

21.07 – 31.07 – Грицевич А.А.

01.08 – 09.08 – Куш М.Г.

10.08 – 31.08 – Ревенько М.М.

 

РОЗНАЎЗРОСТАВЫЯ АТРАДЫ

СПІС  ДЗЯЦЕЙ  РОЗНАЎЗРОСТАВАГА  АТРАДА АГ. ЛІНОВА  “РАБІНЗОНЫ”

  1. Рэчыц Аляксандр – камандзір атрада
  2. Пышко Мікіта – намеснік камандзіра
  3. Лізагуб Павел – арганізатар спартыўных   спраў
  4. Жогал Дар’я – арганізатар працоўных  спраў
  5. Іваніца Канстанцін – важаты
  6. Батура Сяргей – важаты
  7. Астраханцаў Максім – юнкар
  8. Лісіцкі Дзмітрый — цімуравец
  9. Блізно Вячаслаў — культарганізатар
  10. Ціханчук Алёна — юнкар
  11. Іхсанава Дзіяна — важатая
  12. Астраханцава Аліна – юнкар
  13. Парэмскі Максім – цімуравец
  14. Мешчаракоў Дзмітрый — цімуравец
  15. Мешчаракоў Дзяніс – цімуравец
  16. Дудзінская Дамініка – цімуравец
  17. Паўлюковіч Сяргей – цімуравец
  18. Макарэвіч Яўгенія – цімуравец
  19. Тунчык Ірына – цімуравец
  20. Лісіцкая Анастасія – важатая
  21. Паук Ксенія — цімуравец
  22. Шэцька Аляксандр — цімуравец

 


СПІС ДЗЯЦЕЙ РОЗНАЎЗРОСТАВАГА АТРАДА В. АРАНЧЫЦЫ “ВЯСЁЛКА”

  1. Рацкевіч Яўгеній – камандзір  атрада
  2. Янушкевіч Юрый – намеснік камандзіра
  3. Каляда Раман – арганізатар спартыўных спраў
  4. Галавейка Марыя  — важатая
  5. Сізова Наталля – цімуравец
  6. Ротар Ангеліна — рэдактар
  7. Шчэрба Улад – арганізатар працоўных спраў
  8. Рудчык Дзмітрый – цімуравец
  9. Бузінскі Дзмітрый — юнкар
  10. Балака Дзіяна – культарганізатар
  11. Прыбыткаў Максім – юнкар
  12. Вакульчык Максім – важаты
  13. Власюк Дзмітрый — юнкар
  14. Радзевіч Вераніка – цімуравец
  15. Хінец Ягор –цімуравец
  16. Шчэрба Яўген – важаты
  17. Петруковіч Ілона –цімуравец
  18. Петруковіч Дзмітрый –цімуравец
  19. Тронец Вячаслаў – юнкар
  20. Рацкевіч Ганна  — важатая
  21. Прыбыткаў Ілля
  22. Слінко Ілля

Практыкум «Мая будучая жонка, мой будучы муж»

Напярэдадні Дня сям’і старшакласнікі прынялі ўдзел у практыкуме «Мая будучая жонка, мой будучы муж», а таксама ў трэнінгавым занятку «Мая сям’я — мая крэпасць».
Мерапрыемствы арганізавалі і правялі педагог сацыяльны Папека С.В. і педагог-псіхолаг Вробьёва Н.І.

Архіў
Вас запрашае субота
DADOMU.BY
Дом без насилия
Время стать заметным!
Мобильное приложение
Музей истории вычислительной техники